11 zábavných akcí na Valentýna

Den svatého Valentýna, je svátek lásky. Tento den, byste všichni měli oslavit s někým koho máte rádi, ať je to s manželem, partnerem, kamarádkou, kamarády, rodinou. Proto jsme pro vás připravili nápady jak strávit nezapomenutelný Valentýnský den.

1.ZAJDĚTE DO OBLÍBENÉ RESTAURACE

Každý má svou oblíbenou restauraci kam běžně nechodí. Udělejte si rezervaci už měsíc dopředu. Spoustu lepších restaurací pro vás vyzdobí stoly, připraví menu jako bude chtít.

2. DEJTE PŘEDNOST ČOKOLÁDĚ

Čokoláda je nedílnou součástí dne lásky. Proto si vyrobte doma jakékoliv sladkosti z čokolády. A chutnat vám to bude ještě lépe, když si to vyrobíte s láskou.

3. JÍT NA FILM

Mrkněte se jaké momentálně dávají romantické novinky. A jděte do kina, kupte si popcorn a užijte si zábavu.

4. ZAJDĚTE SI DO DIVADLA NA KOMEDII

Nechcete na romantický film, ani jít do restaurace, tak si zajděte do divadla na živou komedii plnou smíchu. Věřte mi, že pokud si vybere dobře, užijete si krásný večer.

5. UPEČTE SI NĚCO SLADKÉHO

Kalorie se na Valentýna nepočítají, takže si něco dobrého a sladkého upečte. Využít můžete kreativity a zakomponovat do toho srdíčko, čokoládu….

6. ZAJDĚTE SI NA MASÁŽ

Pokud jste v páru objednete se na masáž. Vy i váš partner si to zaručeně zasloužíte. Plus to bude mít zaručeně i pro váš vztah.

7. ODCESTUJETE Z MĚSTA

Den svatého Valentýna spadá přímo na víkend v letošním roce, takže pokud si chcete udělat prázdniny, proč si nezbalit tašky a utéct.

8. NAPIŠTE VALENTÝNSKÉ PŘÁNÍ

V dnešním digitálním světě, se už málo vidí psát ručně dopisy, někomu koho milujete.

9. JDĚTE NA ROMANTICKOU PROCHÁZKU

Mezi oběma zaneprázdněný páry je těžké najít čas na odpočinkovou procházku se svým partnerem. Den svatého Valentýna je k tomu příležitostí, tak toho využijte a užijte si romantickou procházku ve dvou.

10. UDĚLEJTE SI ROMANTICKOU KOUPEL

Koupel s růžovými okvětními lístky a svíčkami je něco, co si budete moc užít sólo, nebo s partnerem.

11. PŘIPRAVTE SI VEČEŘI PŘI SVÍČKÁCH DOMA

Někdy jsou nejlepší dny ty, které strávíte u domácího vaření, svíček s lahví dobrého vína.