Jak zhubnout – kolik kalorii spálíte při sexu? Známe odpověď

hubnutí

Každá žena alespoň jednou v životě přemýšlela, kolik při sexu spálila kalorii. Samozřejmě i já a tak jsem sem zapátrala. To, že intimnosti s partnerem je zábavné a příjemné, jak po psychologické stránce, emocionální a fyzické se prokázalo.

Kromě zvýšení srdeční frekvence, můžete také spálit kalorie líbáním, svlékáním a předehrou.

Tak teď pojďme ke konkrétním číslem.

Líbáním spálíte 68 kalorií za hodinu

Vzpomínáte na své mládí, jak jste se s přítelem líbali všude? A nemohli jste se odtrhnout? A víte o tom, že jste posilovali svaly na obličeji?

Technika, kterou doporučím pro zhubnutí 68 kalorii za hodinu je ta, že se budete vášnivě líbat v různých polohách. Nechte ležet partnera na zádech a vy se k němu naklánějte jako když děláte kliky.

Sexem spálíte 230 kalorií za půlhodinu

Samotný akt, je více náročnější. Pokud se pozoruji, tak více dýcháte a zvyšuje se vám frekvence a to je stádium, kdy hubnete. Pokud chcete spálit 230 kalorii, tak to k tomu nestačí. Budete muset zapojit fantazii a měňte polohy. A pokud to uděláš hravě a eroticky, tak máte skvělou kombinaci pro příjemný trénink.

Dopřejte si masáž a spálíte 80 kalorií za hodinu

Kdo netouží po tom, aby vás partner nebo manžel masíroval. A pak zase naopak. Myslím, že skoro každý.  Nemusí to být žádná profesionální masáž, stačí jen lehce a pomalu promasírovávat svaly. I masáží můžete spálit 80 kalorii za hodinu.

přírodní afrodiziaka

Orálním sexem spálíte 100 kalorií za půlhodinu

Tady opět budete muset zapojit fantazii. Samostaný orání sex vám k hubnutí nepomůže. Můžete třeba vyzkoušet 69 a trochu si zařádit. Sami určitě na další pohyb přijdete, který vám bude příjemný a spojíte to dohromady.

Zapojte romantický tanec, tam spálíte 219 kalorií za hodinu

Tanec, k tomu zapojit romantickou atmosféru a spestřit si přípravu na samotný akt, je to nejlepší co můžete udělat. A přitom ještě zhubnout. Takže využijte, vyzkoušejte a uvidíte jak kalorie půjdou dolů.