Parfémy pro muže – jakou vůni musíte koupit pro něj na Valentýna

Den svatého Valentýna se neúprosně blíží a vy nevíte co pro něj k Valentýnu?

Poradíme vám. Co třeba parfém. Tím nikdy nic nezkazíte.

A že nevíte jaký. Stačí si všimnout jaké používá doteď a nebo si přičichněte. A jak víte podívejte se níže, které vůně jsme si pro vás připravili.

Shodli jsme se na 5 vůních jako dárek pro něj k Valentýnu.

Parfém Davidoff Cool Water Man

Vůně, která každému muži přiroste k tělu. Davidoff Cool Water Man   má citrusově-svěží vůni s levandulí, rozmarýnem, mátou, koriandrem a květy pomerančovníku. Má svěží lehkou vůni,  vhodná pro všechny roční období k běžnému použití.

Parfém Calvin Klein

Tato vůně je jemějšího charakteru, kterou mohou používat ženy i muži. Je to osvěžující směs tónů pižma a ovoce na lesním základě. Flakon je z charakteristicky jinovatkou pokrytého skla v podobě láhve jamajského rumu. Známe spoustu žen, kterým voní lehčí pánské vůně a tuto bychom mohli doporučit jak mužům, tak ženám.

Parfém Hugo Boss

Vůně Hugo Boss je výhradně pro sport a volný čas. Vůně je svěží, kořeněná. Doporučuje se pro šarmantního a sebevědomé muže. Značka je považována za nejluxusnější a její parfemy jsou prvotřídní. A cenově dostupné pro každého.

Parfém Versace

Vůni Versace, používají sebevědomí muži, kteří se rádi pohybují v luxusu. Vonné tóny jsou zahájeny svěžím citronem, bergamotem a karambolou spolu s kardamomem a dřevitými tóny palisandru. Úvodní tóny se prolínají s vůní cedru a pikantními akordy pepře. Šalvěj je jednou ze složek, které dodávají vůni výjimečnost, pižmo, ukryté v základu vůně se postará o dotek smyslnosti. My můžeme jen doporučit!

Parfém Lacoste

Vůně a značka k sobě skvěle působí. Vůně Lacoste propojuje eleganci se sportovním stylem. Pokud se stanete nositelem této vůně, garantujem Vám, že oblbnete každou ženu. Ucítíte z ní vůni jablka, túje, smrku….Proto neodolejte velkému balení za skvělou cenu a kupte jí tomu svému.