Váš horoskop na leden 2019: Připravte se na velký a kouzelný rok

Začínáme Lednem

V měsíci lednu přichází dvě zatmění. A to 5. ledna, kdy je zatmění Slunce a 21. ledna, kdy je zatmění Měsíce. Kdykoliv je zatmění Měsíce, tak se mohou dít věci.

Už od 7. ledna se všechny planety začnou pohybovat přímo, čímž začne život. To není všechno: Nový měsíc Leden, který je v Kozorohu Vás přiměje přemýšlet o Vašich cílech a ambicích v roce 2019.

Tak tady to je co Vás čeká v lednu.


1. Beran (21.3 až 20.4)

Berani, tento měsíc je měsíc práce. Během prvních 3 týdnů, díky zatmění slunce máte mnoho energie, abyste se ponořili do práce. Co máte rozdělané, nedodělané určitě dodělejte. Správně si rozdělte čas, abyste vše stihli. Jakmile doděláte svoji práci, jste připraveni se jít bavit, užívat a věnovat koníčkům.

2. Býk ( 21.4 až 21.5)

Tento měsíc se Býci budete muset naučit nové věci. Zaměřit byste se měli na kariéru. Měli byste se zamyslet nad tím, co chcete dělat za práci, co k tomu potřebujete, abyste tu práci dělali. Možná budete potřebovat nějakou certifikaci, abyste dosáhli vysněné práce. Trocha trpělivosti, Vám pomůže k vysněné práci.

3. Blíženci (22.5 až 21.6)

Spolupráce v pracovní sféře je pro Blížence na začátku roku velice důležitá. Proto byste měli hledat nové partnerství, přidat se k týmu, nebo spojit se s kamarádem. Toto partnerství Vás dovede hodně daleko. V lednu také budete mít příležitost setkat se s novými lidmi – neříkejte Ne na žádné zajímavé nabídky.

4. Rak (22.6 až 22.7)

Raci nebuďte příliš opartní v práci a nenechte za sebe nikoho mluvit.  V lednu vaše energie bude stoupat a nutit Vás, abyste se posunuli o další kus dál. Takže buďte víc asertivní než kdy jindy. Vše co musíte udělat, je vždy jednat podle Vašich instinktů.

5. Lev (23.7 až 22.8)

Lvi , pro Vás je leden měsíc zdraví. Zatmění slunce nad Vámi drží ochranou ruku v tom, že byste měli být zdraví a zažívat pohodu. Je nejlepší čas, abyste byli ve skvělé formě. Mějte na paměti, že zdraví se odráží i na duší a proto je dobré začít s každodenní meditací. Tento měsíc budete mít jen pro sebe a budete relaxovat, meditovat a  přemýšlet co s Vaším životem uděláte dál.

6. Panna (23.8 až 22.9)

Panna bude prožívat pohodu. Stráví celý leden svou denní pracovní rutinou. Leden bude pro lidi ve znamení Panny o hledání rovnováhy mezi životem a prací. Na konci měsíce se objeví klidné období, takže nepanikařte a pokud se objeví nějaký víkendový výlet, přijměte ho všemi deseti.

7. Váhy ( 23.9 až 23.10)

Váhy, je nový rok a nový začátek. I přesto, že leden nebude zrovna lehký, ale přijměte ho. Začnete dělat nové, neotřelé věci  a věřte že budete vzkvétat. Vaším úkolem pro měsíc leden je najít nové věci, lidi. A hele Váhy, není nic špatného na tom mít nový přátelé na filmové večery.

8. Štír (24.10 až 22.11)

Štíři nepodceňujte se. Teď pro Vás přichází skvělý měsíc, kdy byste měli ukázat svůj talent. Ať je to cokoliv, nebojte se to ukázat světu. Když přijde Venuše do vašeho znamení, přinese Vám to spoustu finančních výhod. Tak štíři do toho!

9. Střelec (23.11 – 21.12)

Střelci, tento měsíc je pro Vás měsíc peněz. Zatmění Slunce 5.1 Vám pomůže stanovit  finanční cíle pro rok 2019. Také si rozmyslete nějaké nápady, co Vám přinesou více peněz. Mějte také na paměti, že budete muset přehodnotit způsob, jak komunikujete s jinými lidmi. Každý nemusí pochopit tvůj záměr hned napoprvé, proto stačí říkat nějaké věci jinak, aby tě lidé pochopili.

10. Kozoroh ( 22.12 až 20.1)

Zatmění slunce 5.1 Vás hluboce zasáhne. Budete mít silný pocit, že rok 2019 je jen váš. Půjdete si za vším co budete chtít. Jen si dejte slib, že budete dělat všechno z čeho máte strach. Třeba, že budete mluvit s cizinci, tancovat s cizincem bez toho, abyste měli strach, že se na vás všichni dívají. Nechcete snad už žít s lítostí – ne aspoň letos!

11. Vodnář ( 21.1 až  20.2)

Svátky jsou pro Vodnáře intenzivní, proto Vás nikdo neobviňuje z toho, že si potřebujete trochu odpočinout. Udělejte si relax a odpočiňte si. Čeká Vás totiž nabitý rozvrh. Nebojte se poznat nové lidi. Tito lidé Vám pomohou otevřít oči a vidět nový svět jinýma očima.

12. Ryby (21.2 až 20.3)

Měsíc leden si pro Ryby připravil hodně práce. Takže se do toho ponořte a jděte do toho naplno. A pokud se pro Vás objeví nové nabídky,  skočte do toho, je právě teď nejlepší čas. 21.1 nastane zatmění měsíce a Vy budete muset vymyslet rovnováhu mezi prací a sebou. Takže vůbec nebude na škodu hodit práci na chvíli za hlavu a věnovat se chvíli sami sobě.